השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  משרד עורך דין משה בורנשטיין

  משרד עורכי דין משה בורנשטיין מומחה בנושאי תעבורה ופלילי. המשרד נחל הצלחות רבות ובעל ניסיון רב בזיכויי נאשמים. עורך דין משה בורנשטיין מתמחה בתחומים: תעבורה, נזיקין ופלילי. עו"ד משה בורנשטיין צבר נסיון וותק רב בתחומיו והתמקצע בהם. עו"ד משה בורנשטיין שימש כקצין משטרה בכיר בתחום המבצעים והתעבורה.

  עו"ד תעבורה מסייע גם במצבים הקשים

  רוב הנהגים בישראל, חושבים שברגע שהם קיבלו דו"ח (או כמובן זימון למשפט) הרי שהגורל נגזר עליהם - הם יהיו חייבים לשלם את הקנס, רישיונם יישלל, ובמקרים חמורים יותר, אולי אף יקבע להם מאסר על תנאי או מאסר בפועל. אולם חשוב לדעת, שאם תפנו כבר בשלבים הראשונים אל עורך דין תעבורה אשר מומחה בתחום דיני התעבורה, כלל לא בטוח שהמצב יהיה חמור כפי שהוא נראה לכם.

  נהיגה בשכרות או נהיגה ללא רשיון

  איך מתמודדים עם ההשלכות? חוקי התעבורה רק הולכים ומתרבים מדי יום. זאת במטרה לנסות ולמנוע מצבים של תאונות דרכים, ובכלל, נהיגה העלולה לסכן את חייהם של עוברים ושבים, או נהגים אחרים. עבירות כמו נהיגה בשכרות או נהיגה ללא רשיון הן בין החמורות, והעונשים המוטלים על נהגים במצבים אלו הם כבדים מאד. יחד עם זאת, בעזרתו של עורך דין תעבורה, חשוב לבדוק כל מקרה לגופו, ולראות האם יש מקום להקלה בעונש או אפילו לזיכוי מלא.

  ברוכים הבאים למשרד שלנו

  יש לא מעט אנשים, אשר מוזמנים לפתע לחקירה משטרתית, ולא יודעים לקראת מה הם הולכים. לא משנה מהי העבירה שבגינה אתם נעצרים, חשוב לפנות מראש אל עו"ד פלילי בחיפה (בהנחה שאתם מתגוררים באזור הצפון) על מנת שיוכל לייצג אתכם נאמנה. כפי שתראו מיד, העבודה של עורך דין פלילי בחיפה היא ממש לא עבודה של מה בכך, ולעתים הוא יוכל לחלץ אתכם גם ממצבים שנראים חסרי סיכוי.   עורך דין פלילי בחיפה

   עורך דין משה בורנשטיין מתמחה בתחומים: תעבורה, נזיקין ופלילי. עו"ד משה בורנשטיין צבר נסיון וותק רב בתחומיו והתמקצע בהם. עו"ד משה בורנשטיין שימש כקצין משטרה בכיר בתחום המבצעים והתעבורה. בתקופת השירות במשטרה, בורנשטיין נחשף לפן המשפטי בתחום הפלילי וצבר ידע ונסיון רב בתחומים פלילי ותעבורה וכמו כן צבר ידע ונסיון בהוכחות של עבירות פליליות האסורות על פי חוקכגון: רצח, הריגה, גרימת מוות ברשלנות, שימוש בסמים, סחר בסמים, החזקת סמים, עבירות מין, עבירות אלימות, איומים, הטרדות, עבירות צווארון לבן, גניבה, שוד, שוחד מרמה והפרת אמונים. המשרד ממוקם בעיר חיפה ומנוהל ע"י עורך דין משה בורנשטיין כמו כן מועסק במשרד עו"ד ארנון גולן בעל תואר ראשון במשפטים אשר צבר נסיון רב בטיפול בתחום דיני תעבורה ונזיקין.
   להמשך קריאה

   מדוע דווקא אנחנו

   ניסיון של קצין משטרה , יכולת ראייה מההיבט המשטרתי וההיבט הסנגורי
   ניסיון עשיר בתיקים סבוכים והשגת תוצאות מיטביות
   יושר ,מקצועיות, טיפול אישי ושקיפות מול הלקוח

   השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

    תחומי השירות שלנו

    משרד עורכי דין משה בורנשטיין מומחה בנושאי תעבורה ופלילי. המשרד נחל הצלחות רבות ובעל ניסיון רב בזיכויי נאשמים. עורך דין משה בורנשטיין מתמחה בתחומים: תעבורה, פלילי, נזיקין ומשפחה.
    לכל השירותים

    בין הלקוחות המרוצים שלנו

    משה וולף

    עורך דין משכמו ומעלה, דואג לכל לקוח עד לשביעות רצונו. תודה רבה מוישה המשך כך.

    אייל שדה

    משה איש מקצוע ישר הגון ומשקיע את כל כולו בתיק. ממליץ בחום בלי לחשוב פעמיים!!

    שמעון כהן

    עו״ד משה בורשטיין טיפל לי בתיק של דו״ח על מהירות והתוצאה היתה מעולה , הוא הביא תקדימים ובכלל אדם נעים וטוב.
    לכל ההמלצות

    השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר     משרד עורך דין פלילי בחיפה

     תפקידיו של עורך דין פלילי בחיפה כוללים, בין היתר, שינוי עילת סגירת תיק חקירה לכדי עילה על חוסר אשמה, ביטול רישום משטרתי של תיק חקירה סגור, התמודדות עם כתב אישום כמו גם הכנה לחקירה במשטרה. לצד כל זאת, חשוב להבין בגין אילו עבירות פליליות יזמנו אתכם לחקירה. כיום, עבירות המוגדרות כפליליות במסגרת חוק העונשין, מסווגות לשלוש דרגות מרכזיות של חומרה: חטא, עוון ופשע. בהתאם לחומרת העבירה, כך ייקבע העונש. עם זאת, על מנת להוכיח כי לא ביצעתם את העבירה, יש למצוא את הרכיב העובדתי כמו גם את הרכיב הנפשי במעשה. על מנת לקבל מענה משפטי מקצועי בתחום זה, ניתן לפנות אל עורך דין משה בורנשטיין. תחומי עיסוקיו של עו"ד בורנשטיין הינם דיני תעבורה, נזיקין ופלילי. לעו"ד זה ניסיון רב בתחום, ובעברו שימש כקצין משטרה בכיר בתחום המבצעים והתעבורה.

     חשיבות רבה לשיתוף הפעולה המקצועי של עורך דין פלילי בצפון

     אנשים נורמטיביים המוצאים עצמם מוזמנים לחקירה משטרתית ירגישו חוסר אונים ובהלה רבה. על מנת להתמודד עם המצב היטב ובשיקול דעת, יש לפנות אל עורך דין פלילי בחיפה. אין זה משנה מהי העבירה בעקבותיה הוזמנתם לחקירה, שכן תפקידו של עורך הדין בתחום הפלילים הינו ללוות ולייעץ לכם לאורך כל הדרך. אנשים נורמטיביים המוצאים עצמם מוזמנים לחקירה משטרתית ירגישו חוסר אונים ובהלה רבה. על מנת להתמודד עם המצב היטב ובשיקול דעת, יש לפנות אל עורך דין פלילי בחיפה. אין זה משנה מהי העבירה בעקבותיה הוזמנתם לחקירה, שכן תפקידו של עורך הדין בתחום הפלילים הינו ללוות ולייעץ לכם לאורך כל הדרך.

     מענה משפטי מקצועי ואמין מעורך דין פלילי בחיפה

     בין אם הוזמנתם לחקירה משטרתית ובין אם אתם נאלצים להתמודד עם כתב אישום, יש לפנות אל עורך דין משה בורנשטיין לצורך מענה מדויק. עו"ד בורנשטיין ניסיון וידע רב בהוכחות של עבירות פליליות האסורות על פי חוק. החל מהריגה, רצח, גרימת מוות ברשלנות, שימוש או סחר בסמים, עבירות מין, עבירות אלימות, הטרדות ועד עבירות צווארון לבן – עו"ד בורנשטיין יספק ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי מקצועי ואמין.

     עורך דין פלילי בצפון

     עורך דין פלילי בצפון יסייע ללקוחותיו במגוון נושאים ותחומים: החל מעבירות מין, הטרדות מיניות במקום העבודה, חקירות במשטרה, צווארון לבן, גרימת מוות ברשלנות, שימוש ובחר בסמים ועוד. בנושאים אלו ואחרים, ניתן לקבל מענה משפטי מעורך דין משה בורנשטיין. עו"ד בורנשטיין נותן ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי בתחום דיני התעבורה, נזיקין ופלילי. משרדו של עו"ד בורנשטיין ממוקם בחיפה, אותו הוא גם מנהל.

     משרד עורכי דין פלילי בחיפה

     יש לא מעט אנשים, אשר מוזמנים לפתע לחקירה משטרתית, ולא יודעים לקראת מה הם הולכים. לא משנה מהי העבירה שבגינה אתם נעצרים, חשוב לפנות מראש אל עו"ד פלילי בחיפה (בהנחה שאתם מתגוררים באזור הצפון) על מנת שיוכל לייצג אתכם נאמנה. כפי שתראו מיד, העבודה של עורך דין פלילי בחיפה היא ממש לא עבודה של מה בכך, ולעתים הוא יוכל לחלץ אתכם גם ממצבים שנראים חסרי סיכוי.

     עורכי דין פליליים בחיפה עומדים על העבירה המדויקת

     בשביל להבין עד כמה עו"ד פלילי בחיפה יכול לסייע לכם, צריך להסתכל כמובן על מדרג העבירות של החוק הישראלי ושל משטרת ישראל. נטיית המשטרה ושל הפרקליטות היא ככלל להחמיר עם החשוד/נאשם. קחו לדוגמה את המצב של שוד או גנבה. בכוונה אין אנו מאחדים בין שני המושגים הללו. בטרמינולוגיה היומיומית, אנשים חושבים שכל שודד הוא גם גנב, אולם בחוק יש הבדל בין השניים. גנבה היא לקיחת חפץ שאיננו בבעלות האדם. אולם, שוד הוא הרבה מעבר לכך – שוד הוא למעשה גנבה, תוך הפעלת אלימות, או תוך איום להפעיל אלימות, על מנת לקחת דבר מה שאינו בבעלותך. אין צורך להסביר, כי הפער בין גנבה לבין שוד הוא עצום, שכן בשוד גם טמון יסוד מסוים של תקיפה. יש לא מעט מקרים, שבהם עורך דין פלילי בחיפה יוכל לסייע לכם ולייצג אתכם, ולהסביר כי העבירה שבגינה אתם מואשמים איננה שוד אלים – כי אם גנבה בלבד. מקרה אחר שבו עורך דין פלילי בחיפה יוכל לסייע לכם, הוא כאשר אתם עומדים לחקירה או לדין בגין תקיפה של שוטר. החוק הישראלי מחמיר מאד עם תוקפי השוטרים, שכן הדבר מהווה פגיעה בריבונות שמירת החוק בישראל. אולם, עו"ד פלילי בחיפה שייצג אתכם, יוכל להסביר שלעתים אתם כלל לא הייתם מודעים לכך שאתם תוקפים שוטר. כך לדוגמה במצב של שוטר סמוי בבגדים אזרחיים. המרחק בין איום על שוטר סמוי שאינכם מודעים לכך שהוא בתפקיד, לבין איום על שוטר במדים הוא עצום, ובעזרת עו"ד פלילי בחיפה תוכלו להוכיח כי אכן לא ידעתם שבכלל מדובר בשוטר.

     משרד עו"ד פלילי בחיפה שומר על הזכויות שלכם בחקירה

     חשוב לציין, כי מומלץ בחום לפנות אל עורך דין פלילי בחיפה, כבר בשלב הראשון שבו אתם מוזמנים לחקירה תחת אזהרה. הסיבה לכך היא שתוכלו להבטיח שכל הזכויות שלכם יישמרו בעת החקירה. אנשים שהולכים בפעם הראשונה לחקירה משטרתית, כלל לא מודעים לזכויות שלהם, ולא יודעים שאכן כל דבר שהם יגידו בחקירה יוכל לשמש נגדם בהמשך. מומלץ כי תתייעצו עם עורך דין פלילי בחיפה, אשר יסביר לכם מהו היחס שמגיע לכם, אילו זכויות יש לכם, וכיצד יש להציג את המקרה.

     מאמרים

     עורך דין משה בורנשטיין מתמחה בתחומים: תעבורה,פלילי, נזיקין ומשפחה. עו"ד משה בורנשטיין צבר נסיון וותק רב בתחומיו והתמקצע בהם. עו"ד משה בורנשטיין שימש כקצין משטרה בכיר בתחום המבצעים והתעבורה.
     לכל המאמרים

     השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר      עורך דין פלילי בקריות

      שירותיו של עורך דין פלילי בקריות כולל ייעוץ וטיפול משפטי במקרים הבאים: עבירות סמים, עבירות אלימות, תקיפת שוטרים, עבירות נשק, איומים וסחיטה, שוחד וזיוף, עבירות רכוש, רצח ועוד. למענה משפטי מקצועי באחד מתחומים אלו או אחרים, ניתן לפנות אל עורך דין משה בורנשטיין. עו"ד בורנשטיין עוסק בתחומים הבאים: תעבורה, נזיקין ופלילי. לעורך דין בורנשטיין ידע וניסיון הוכחת חפותם של לקוחותיו – גם בתיקים מסוכרים ומאתגרים.

      עורך דין פלילי בצפון משה בורנשטיין- מציע סיוע במגוון סוגי עבירות

      אל עורך דין פלילי בקריות, בחיפה או בצפון, ניתן לפנות במסגרת מקרים שונים. נציין את חלקם כעת: עבירות אלימות מתייחסות לפעולות בהן נעשה שימוש באלימות – בכוונה, בזדון, לצורך הפחדה או לשם הטרדה. תחת הכותרת של עבירות אלימות, ניתן לציין את הפעולות הבאות: עבירות מין, עבירות המתה, עבירות תקיפה ועוד. בין אם עבירות אלו מתבצעות על ידי קרובי משפחה, שכנים או גורמים אחרים – ניתן לדווח על כך במשטרה. כמו כן, על מנת להגיש תביעה ניתן להסתייע בשירותיו של עו"ד בתחום הפלילי. במסגרת חוק העונשין, נשק מוגדר בהתאם למספר נקודות מרכזיות: כלי שמסוגל לירות כדור או קלע; כלי שמסוגל לפלוט חומר שיכול להזיק לאדם; חפצים נפיצים שיכולים להמית אדם או לפגוע בו. סעיף 144 בחוק העונדים קובע במגוון העבירות הנוגעות לשימוש בנשק, ומבצע הבחנה בין מספר סוגים עיקריים של עבירות נשק. בין אם מדובר בחזקת חלקי נשק, רכישת נשק או החזקתו, נשיאת נשק ללא רשות ועוד – במסגרת עבירות נשק אלו ואחרות, יש להסתייע בשירותיו של עורך דין פלילי.

      קבעו פגישת ייעוץ עכשיו עם עו"ד פלילי בקריות

      תפקידיו של עורך דין פלילי בחיפה כוללים, בין היתר, שינוי עילת סגירת תיק חקירה לכדי עילה על חוסר אשמה, ביטול רישום משטרתי של תיק חקירה סגור, התמודדות עם כתב אישום כמו גם הכנה לחקירה במשטרה. לצד כל זאת, חשוב להבין בגין אילו עבירות פליליות יזמנו אתכם לחקירה. כיום, עבירות המוגדרות כפליליות במסגרת חוק העונשין, מסווגות לשלוש דרגות מרכזיות של חומרה: חטא, עוון ופשע. בהתאם לחומרת העבירה, כך ייקבע העונש. עם זאת, על מנת להוכיח כי לא ביצעתם את העבירה, יש למצוא את הרכיב העובדתי כמו גם את הרכיב הנפשי במעשה. בין אם מדובר בעבירות אלימות, עבירות נשק, עבירות רכוש או שמא מדובר בעבירות אחרות במסגרת הדין הפלילי – יש לפנות אל עורך דין מקצועי. עורך דין משה בורנשטיין צבר ניסיון רב בתחום דיני התעבורה, הנזיקין והפלילי. ניתן ליצור קשר לפגישת ייעוץ.

      מתי ניתן לפנות אל עורך דין פלילי בצפון?

      ניתן לפנות אל עורך דין פלילי בצפון במקרים שונים, כמו למשל: עבירות צווארון לבן כוללות, בין היתר, ביצוע עבירות של נתינת שוחד או נטילתו, הלבנת הון, עבירה על חוק ההגבלים ועוד. משום שמדובר בעבירות הדורשת הליכי חקירה ייחודיים, יש לפנות אל עורך דין מיומן העוסק בתחום זה. עו"ד זה יטפל בתיק זה ברגישות הדרושה ובשיקול דעת מרבי. במסגרת פקודת הסמים המסוכנים, עולה האיסור על החזקה או שימוש בסמים. נדגיש בשלב זה כי ישנו הבדל בין החזקת הסמים לשימוש עצמי לבין החזקה ושימוש בהם למטרות מסחריות. ההבדל העיקרי עומד על חומרת העבירה שתתקבל על כך.

      התייעצו עם עורך דין פלילי מומלץ

      תחת ההגדרה של עבירות מין, מוגדרים סוגים שונים של מעשים חמורים: החל מאונס, בעילה אסורה בהסכמה, מעשה סדום, סחיטה באיומים ועוד. במקרים בהם הואשמתם בעבירת מין, או שמא חוויתם עבירה זו ואתם מעוניינים לנקוט בפעולות, יש לפנות אל עו"ד פלילי. כאמור, תחומי עיסוקו של עורך דין פלילי הינם מגוונים ומאתגרים. על מנת לקבל מענה משפטי מקצועי ומקיף בנושא זה, ניתן לפנות אל עורך דין משה בורנשטיין. עו"ד בורנשטיין מחזיק בידע ובניסיון בטיפול תיקים בתחומי התעבורה, הפלילי והנזיקין. בעברו, שימש עורך דין בורנשטיין כקצין משטרה בכיר בתחום המבצעים והתעבורה. בתקופת השירות שלו במשטרה, הוא נחשף לפן המשפטי בתחום הפלילי וצבר הבנה מעמיקה.
      קידום אתרי עורכי דין קידום אתרי עורכי דין